Czynne całą dobę
Czynne całą dobę
Profesjonalne otwieranie
Profesjonalne otwieranie
Doświadczeni ślusarze
Doświadczeni ślusarze
Szybki dojazd
Szybki dojazd
Warszawa i okolice
Warszawa i okolice
prev
next

22 654 28 79

Naprawa drzwi

Nasi ślusarze potrafią naprawić każde drzwi. Oferujemy naprawę zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych, antywłamaniowych, drewnianych lub metalowych, nowego lub starego typu.

Naprawa drzwi może polegać na wymianie zamków, regulacji opuszczonych drzwi, konserwacji poprawieniu progu czy futryny. Zajmujemy się regulacją drzwi od kilkunastu lat, działamy sprawnie i profesjonalnie.

W sprawie naprawy drzwi do naszych ślusarzy należy dzwonić jeśli zauważymy, że drzwi trą o futrynę lub próg albo nie domykają się lub zamek zaczyna ciężko chodzić. Nie warto zwlekać z taką naprawą drzwi, ponieważ wszystkie elementy szybciej się zużywają i koszt naprawy drzwi może wzrosnąć. Dlatego lepiej zadzwonić jak najszybciej do naszej firmy.  Naszym ślusarzom zależy nam na tym, żeby drzwi klienta działały prawidłowo, ponieważ ma to wpływ na funkcjonowanie zamków, wkładek i zawiasów. Warto do nas zadzwonić przyjedziemy do domu lub firmy klienta i na miejscu profesjonalnie doradzimy co konkretnie należy naprawić w Państwa drzwiach.